Vodyanov Ivan - uspešen ruski bodybuilder

17. 6. 2019

Vodyanov Ivan je začel aktivno sodelovati na tekmovanjih pokala Rusije od leta 2002. Igral je na tem turnirju in se je lahko uvrstil na častno prvo mesto v absolutni kategoriji "juniori" v nominaciji "bodybuilding".

Nato je leta 2003 Ivan Vodyanov tekmoval na dveh turnirjih: prvi je bil moskovski pokal, v katerem je uspel osvojiti sedmo mesto v kategoriji moških do 87,5 kilograma. Nominacija, seveda, bodybuilding. Drugi je Pokal Moskovske regije. Tu je uspel osvojiti peto mesto v bodybuildingu moških v kategoriji do oseminosemdeset kilogramov.

Vodyanov Ivan

Karierni razvoj

Leta 2010 je Vodyanov Ivan osvojil šest turnirjev:

• Prvenstvo regije Lipetsk. Vodyanov je zmagal v skupini za bodybuilding moških v kategoriji do 90 kilogramov.
  • Moscow bodybuilding prvenstvo. Športnik je zmagal v moški skupini v težnostni kategoriji do 90 kilogramov.
  • Prvenstvo Moskve. Vodyanov je osvojil moško skupino, teža - do 90 kilogramov.
  • Prvenstvo Volga FD. Ivan je dobil težo do 90 kilogramov.
  • Prvenstvo bodybuilding Ryazan regiji. Zmagal je v kategoriji nad 85 kilogramov.
  • Prvenstvo v regiji Samara. Zmagal je v kategoriji do 90 kilogramov.

Vodyanov Ivan Bodybuilding

Zdaj je Vodyanov Ivan poznan mnogim, bodybuilding je področje, v katerem je uspel doseči pomemben uspeh. Prva mesta v različnih turnirjih in tekmovanjih zgovorno potrjujejo status športnika. Vendar pa v zapisniku Ivana ne obstajajo le briljantne zmage. Na moskovskem pokalu je osvojil deveto mesto v kategoriji do 85 kilogramov v nominaciji "bodybuilding". In v prvenstvu v regiji Bryansk, je bil sposoben, da samo tretje mesto. Tekmovalec se je srečal z dostojno konkurenco, vendar je kljub temu uspel tekmovati s številnimi tekmeci.

Nadaljnji napredek

Leta 2011 je Vodyanov Ivan sodeloval v boju za Pokal regije Kaliningrad. Bodybuilding je njegov najljubši šport. Vodyanov je zmagal v kategoriji nad devetdeset kilogramov. Pokal regije Lipetsk - osvojil prvo mesto v kategoriji teže devetdeset funtov. Sodeloval je na prvenstvu Rybinsk. Zmagal je v bodybuildingu, težo kategorije - več kot osemdeset pet kilogramov.

Vodyanov Ivan višina teže

Vodyanov Ivan je v Moskvi osvojil tretje mesto v kategoriji do 90 kilogramov kot bodybuilder. V svoji precej veliki karieri se je prvak udeležil pokalov Rusije, Ryazana in regije Ryazan. Igral je na tekmovanjih v Volgogradu in bil opazen v mnogih drugih. Vsakič je sodeloval v ostri konkurenci, a obupana želja po zmagi ni dovolila Ivanu, da bi se odrekel. Vsakič, ko je bodybuilder dosegel večji uspeh, je zaslužil svoj čin in avtoriteto. Danes ni več novinec in svetuje pri pripravi. Vendar pa ne smete iskati skrivnosti ali posebnih metod priprave Vodyanove. Kot pravi športnik: »Ključ do uspeha je delo s popolno predanostjo!«

Prvi razredi

Ivan Vodyanov, katerega usposabljanje se je začelo z domačo palico, je nekaj let trmasto hodilo proti svojemu cilju. Takrat je izbral Jean-Clauda Van Damma kot referenco. Ker se je ukvarjal s borilnimi veščinami, je športnik razumel, da je popolnoma sposoben doseči isti dodatek kot filmska zvezda.

V dvajsetih letih se je Ivan prvič udeležil "gugalnega stola". Poklicati ga je bilo zelo težko in kmalu je bodybuilder šel iskati nov dom. Kmalu je mladi športnik imel srečo, da je prišel v resen klub, v katerem so sodelovali posamezniki, kot sta Sergej Shelestov in člani skupine Alpha.

Kmalu je enega od trenerjev opazil obetaven bodybuilder, ki je ponudil, da skupaj trenira. Tako se je za Ivana začel resničen trening in šele osem mesecev kasneje je že tekmoval na WWF tekmovanjih.

Fizični kazalci

25. december 1980 se je rodil Ivan Vodyanov. Višina, teža in fizična oblika športnika so danes dosegli impresivne rezultate. Njegova teža v tekmovanju ne presega sto kilogramov. Med sezonami lahko dosežejo do sto pet. Športnik je vedno v odlični formi, ker ne ustavi svojih treningov. Višina bodybuilderja doseže 170 centimetrov.

Vodyanov ne drži posebne prehrane, uporablja redno hrano. Med obdobjem masovnega naraščanja se kalorij sploh ne šteje. Glavna skrivnost športnika je v težkih treningih, rednih obiskih v telovadnici in zdravem načinu življenja.