Arthur Hill-Gachinsky, biografija

29. 5. 2019

Arthur Hill-Gachinsky je slavni ruski drsalec. Izvaja se z enim programom. Na svetovnih in evropskih prvenstvih je osvojil medalje različnih denominacij. Ima naziv magistra športa mednarodnega razreda.

Življenjepis športnika

Arthur Hill-Gachinsky

Arthur Hill-Gachinsky se je rodil leta 1993 v Moskvi. V otroštvu je aktivno drsal na rolerjih, pri šestih letih se je začel ukvarjati s drsanjem. Od prestolnice do mesta na Nevi se je njegova družina preselila leta 2002.

Tu se je prvič pojavil njegov osebni trener. Postali so Aleksej Mišin, ki je prej govoril v paru s Tamarino Moskvino. Nekoč je zmagal na prvenstvu ZSSR, osvojil srebrne medalje na svetovnem prvenstvu v ameriški Colorado Springs in na evropskem prvenstvu v švedski Vasteras.

Gachinsky je dosegel resne uspehe na otroških tekmovanjih. In potem so delovali pod imenom njegove matere - Gil.

Prvenstvo na turnirjih za odrasle

Arthur Hill-Hachinsky drsalec

Prvi uspeh je Arthur Gachinsky dosegel leta 2006, ko je postal tretji v ruskem prvenstvu med mladimi. Naslednje leto federacija umetnostno drsanje odločil, da mu omogoči sodelovanje v odraslem prvenstvu države. Takrat je bil star samo 13 let.

To je bila edinstvena rešitev. Takšen mladi športnik še nikoli prej ni sodeloval v ruskem prvenstvu. Na ledu je bilo skupaj 18 udeležencev. Gachinsky je dosegel 161 točk in osvojil 14. mesto. Zmagovalec turnirja je bil Andrei Gryazev, ki je dosegel več kot 222 točk.

Od leta 2008 je nastopal na mednarodnem prizorišču. Dobil sem finale Junior Grand Prix. To so letna tekmovanja, v katerih tekmujejo najboljši športniki sezone. Arthur Hill-Gachinsky je zavzel osmo, zadnje mesto. V istem letu, še enkrat govoril na ruskem prvenstvu. Ta čas je postal deveti. Zmagal je Sergej Voronov.

Prve nagrade

Arthur Hill-Hachinsky drsalec in njegova žena

Naslednjo sezono se je Gachinsky ponovno odločil za Junior Grand Prix in ponovno zasedel zadnje mesto. V reprezentanco Rusije je prišel na juniorsko svetovno prvenstvo, vendar se je zaradi resnega mraza umaknil nekaj dni pred štartom. Naslednje svetovno prvenstvo med mladimi se je za njega razvilo bolj uspešno. Postal je tretji, ki je izgubil le Kitajce, Sun Nanyo in japonsko Yuzuru Hania.

Na ruskem prvenstvu na lanski ravni, na 10. mestu. Leta 2010 je postal trinajsti v ruskem prvenstvu, potem era Jevgenija Plusčka. Bil je tisti, ki je osvojil zlato medaljo.

Leto 2011 je postalo ključno v karieri športnika. Na ruskem prvenstvu je bil uspešnejši kot kdajkoli prej in osvojil srebrno medaljo. Konstantin Menshov, ki je osvojil prvo mesto, je izgubil približno 14 točk.

Naslednjo sezono je ponovil svoj dosežek. Tokrat je zmago dobil Evgeni Plushenko, ki je prejel 5 točk več za vsako predstavo kot Arthur Gachinsky. Drsalke, katerih fotografije so se začele pojavljati v športnih publikacijah, niso odnehale. Naslednje leto pa sploh ni stopil na stopnišče in je ostal četrti. Znova zmaga na Plushenko. Glavni Arthurjevi tekmeci so Voronov in Menshov, drugi in tretji.

Leta 2014 je trener spremenil Arthur Hill. Drsalec pripravlja sveže številke, vendar na ruskem prvenstvu spet ni dobil nobene medalje. Šesto mesto. Triumf prvenstva je bil tokrat Maxim Kovtun.

Leta 2015 je Gachinsky šesti. Decembra je napovedal svojo upokojitev.

Programi

Gachinsky je prišel v svet drsanja s kratkim programom Flamenco - svetlim, izrazitim španskim plesom. V prostem programu je sodnike osvojil s plesom, ki je temeljil na delu "Romeo in Julija" na glasbi italijanskega skladatelja Nina Rotha. V predstavitvenih predstavah je vozil pod Elvisom Presleyem.

V svoji karieri je pripravil več deset številk v kratkih in naključnih programih. Predvajal je glasbo za filme "Gospod in gospa Smith" na glasbo britanskega skladatelja Johna Powella, "Anna Karenina" italijanskega Darija Marianellija, "Intervju z vampirjem" ameriškega Elliota Goldenthala, 451 stopinj Fahrenheita Poljaka Wojciecha Kilyarja. спользовал композиции Дмитрия Шостаковича, Томазо Альбиони, Кэйко Мацуи и Майкла Джексона. Uporabil je skladbe Dmitrija Šostakoviča, Tomasa Albionija, Keiko Matsui in Michaela Jacksona.

Osebno življenje

Arthur Hill-Hachinsky slika drsalke

Z lastnim priznanjem je bila odločitev, da se kariero konča, dokaj enostavno naredila Gachinskemu.

Glavni vzroki so bile številne poškodbe, ki jih je drsalec izvedel skoraj vsako sezono. Velik šport je zapustil pri 22 letih. Poleg tega, športnik opozoriti, da se je ustavil na kraju samem v svojem razvoju, prenehala izboljševati. Svojim kolegom je zaželel veliko sreče in moči, da bi presegli japonskega Yuzurua Hania, ki je nedavno začel prevladovati na mednarodnem prizorišču.

Arthur Hill-Gachinsky, likovni drsalec, in njegova žena nameravata več časa posvetiti sebi in potovanju. O dragi športnik je malo znano. Mediji so podrobno predstavili zgodbo o Arthurjevem prejšnjem ljubljenju, drsalki Katharini Herboldt. Tudi iz Mishina.

Skupaj so odšli na počitek na morska letovišča in celo najeli stanovanje, v katerem so začeli živeti skupaj. V tem obdobju je Gachinsky dosegel velike uspehe na ruskem in mednarodnem prizorišču. Kljub temu so se kmalu ločili in pobudnica je bila Katharina, ki je izjavila, da teh odnosov sprva ni obravnavala kot dolgoročne.